[Search] Search   [Recent Topics] Recent   [Hottest Topics] Hottest   [Login] Login
Polish players
Forum Index » Ogólna dyskusja
[Avatar]
legia

Messages: 109,
Joined: Jul 17, 2015,
Offline

[Avatar]
legia

Messages: 109,
Joined: Jul 17, 2015,
Offline
Hello this topic is dedicated for Polish players.

Jako doswiadczony i zaprawiony w bojach gracz postanowilem podzielic sie z Polakami moja wiedza i zalozylem kanal na YouTube na ktorym zamieszczam filmy z gry, analizy rozgrywek i wiele podpowiedzi:
Uniwar Poland

Jesli masz jakies pytania pisz smialo. Na wszystkie postaram sie odpowiedziec.
Gra jest na tyle zlozona i rozbudowana, ze na pewno ciezko wszystko ogarnac.
Jezeli jestes nowy w grze Uniwar zapraszam na PW, lub na partie w grze (mój login Legia). Pomoge Ci zapoznac sie z podstawami gry, a z czasem staniesz sie walecznym Uniwarriorem
Polecam rowniez moj poradnik dla poczaktujacych:
Poradnik dla poczatkujacych

Jezeli jestes juz doswiadczony nic nie stoi na przeszkodzie by grac jeszcze lepiej! Zapros mnie do gry, albo napisz PW. Zobaczymy co jeszcze mozna poprawic.

W grze coraz czesciej rozgrywane sa turnieje druzynowe. Mozemy tutaj dobierac druzyny i omawiac taktyki na rózne mapy turniejowe.

This message was edited 9 times. Last update was at Jun 07, 2016 17:35


I am somekind of veteran here. Check my videos about UniWar on YouTube: LINK.
Playlist in English: LINK.


korc

Messages: 4,
Joined: Oct 17, 2015,
Offline

korc

Messages: 4,
Joined: Oct 17, 2015,
Offline
Czo?em zdecydowa?em si? zagl?dn?? w?a?nie z uwagi na turnieje, które s? dla mnie pewn? nowo?ci? - mia?em oko?o roczny odwyk od UniWar'a , widz? sporo zmian na lepsze. Nick w grze 'korc' , punktowo mieszcz? si? obecnie w zakresie od 1900 do 2100 wi?c sza?u nie ma, ale ch?tnie pogram dru?ynowo. No i widz?, ?e Legia bierze udzia? w turnieju titan vs titan, wi?c mo?e zagramy wspólnie szybciej ni? nam si? wydaje
[Avatar]
legia

Messages: 109,
Joined: Jul 17, 2015,
Offline

[Avatar]
legia

Messages: 109,
Joined: Jul 17, 2015,
Offline
  korc wrote:Czo?em zdecydowa?em si? zagl?dn?? w?a?nie z uwagi na turnieje, które s? dla mnie pewn? nowo?ci? - mia?em oko?o roczny odwyk od UniWar'a , widz? sporo zmian na lepsze. Nick w grze 'korc' , punktowo mieszcz? si? obecnie w zakresie od 1900 do 2100 wi?c sza?u nie ma, ale ch?tnie pogram dru?ynowo. No i widz?, ?e Legia bierze udzia? w turnieju titan vs titan, wi?c mo?e zagramy wspólnie szybciej ni? nam si? wydaje

Polskie znaki na forum nie dzialaja. Fajnie ze wrociles do gry i to prawda ze duzo sie zmienilo. Jest polski Chat w grze zerknij na nim duzo dyskutujemy, polska spolecznosc sie rozwija. Zalozylem tez kanal na YouTube "uniwarpoland " wrzucilem pare filmikow i jesli czas pozwoli bede dodawal nastepne

This message was edited 1 time. Last update was at Nov 05, 2015 14:29


I am somekind of veteran here. Check my videos about UniWar on YouTube: LINK.
Playlist in English: LINK.


[Avatar]
legia

Messages: 109,
Joined: Jul 17, 2015,
Offline

[Avatar]
legia

Messages: 109,
Joined: Jul 17, 2015,
Offline
Polecam zapoznac sie z najwazniejszym trickiem w grze:
https://www.youtube.com/watch?v=NzeveSXD9ag

I am somekind of veteran here. Check my videos about UniWar on YouTube: LINK.
Playlist in English: LINK.


[Avatar]
legia

Messages: 109,
Joined: Jul 17, 2015,
Offline

[Avatar]
legia

Messages: 109,
Joined: Jul 17, 2015,
Offline
Prezentacja wszystkich jednostek Sapiens, wraz z przykładami ich efektywnego wykorzystania:
https://www.youtube.com/watch?v=PfnWnNYitEM

I am somekind of veteran here. Check my videos about UniWar on YouTube: LINK.
Playlist in English: LINK.


Forum Index » Ogólna dyskusja
Powered by JForum 2.1.9 © - 2020-04-14 v124 - UniWar website