[Search] Search   [Recent Topics] Recent   [Hottest Topics] Hottest   [Login] Login
Messages posted by: legia
Forum Index Profile for legia »» Messages posted by legia
General Discussion » Team game » Go to message
No.
New Feature Request » Map statistics » Go to message
good for 1 vs 1 maps, but on maps for 4-8 players played in team or FFA massive games - useless.
Tournaments » In-game tourney feature » Go to message
  volf wrote:Ignore my qiestion I reread it! Ok, so are you saying after 10 hrs a player can be skipped? I dont see a point to that...

no.

You have 24 hours in your bank time at the start of touney and 24 hours to make a move.
If you move faster then 10 hours you will add time to bank time (as Simsverd wrote).
If you move after 10 hours your time bank will decreases.
Skip is possible after 24 hours.
If your bank time reach 0:00 you will loose.
Ogólna dyskusja » Polish players » Go to message
Hello this topic is dedicated for Polish players.

Jako doswiadczony i zaprawiony w bojach gracz postanowilem podzielic sie z Polakami moja wiedza i zalozylem kanal na YouTube na ktorym zamieszczam filmy z gry, analizy rozgrywek i wiele podpowiedzi:
Uniwar Poland

Jesli masz jakies pytania pisz smialo. Na wszystkie postaram sie odpowiedziec.
Gra jest na tyle zlozona i rozbudowana, ze na pewno ciezko wszystko ogarnac.
Jezeli jestes nowy w grze Uniwar zapraszam na PW, lub na partie w grze (mój login Legia). Pomoge Ci zapoznac sie z podstawami gry, a z czasem staniesz sie walecznym Uniwarriorem
Polecam rowniez moj poradnik dla poczaktujacych:
Poradnik dla poczatkujacych

Jezeli jestes juz doswiadczony nic nie stoi na przeszkodzie by grac jeszcze lepiej! Zapros mnie do gry, albo napisz PW. Zobaczymy co jeszcze mozna poprawic.

W grze coraz czesciej rozgrywane sa turnieje druzynowe. Mozemy tutaj dobierac druzyny i omawiac taktyki na rózne mapy turniejowe.
Forum Index Profile for legia »» Messages posted by legia