[Search] Search   [Recent Topics] Recent   [Hottest Topics] Hottest   [Login] Login
Messages posted by: Uniwarpoland
Forum Index Profile for Uniwarpoland »» Messages posted by Uniwarpoland
General Discussion » Are "Ranked Solo Pro" games available? » Go to message
Hello Samus Magnus!
Solo Pro is still not available. It will be open in the future.
New Feature Request » Poll: Option for "no undo" games? » Go to message
I think undoing turns gives a big tactical aspect to this game and also it saves a lot of time because you can easily test few setups instead of analyzing all moves forward.
Khraleans » Khral vs. Khral - How to stop Swarmer spam? » Go to message
Here you can watch why Swarmer is better than garuda if you know how to play correctly:
Swarmer tutorial
Khraleans » Plague » Go to message
Everything is explained in video tutorial about Infector.
Watch it on Youtube, here is the link:
Infector tutorial.
Khraleans » When does Plague do damage, and spread » Go to message
Everything is explained in video tutorial about Infector.
Watch it on Youtube, here is the link:
Infector tutorial.
Sapiens » Engineers rushing titan » Go to message
Engeineers can fight against titan player. Watch this short gameplay with English subtitles:
Video
Frequently Asked Questions » How infectors plague and infect special abilities work? » Go to message
You can watch and learn everything about Infector (khralean unit) and his special abilities "Deliver Plague" and "Infect" from UniWar Poland video:
Infector tutorial

If you have questions or you want to open discussion about Infector feel free to comment.
General Discussion » Sorry guys, the new "feature" to pay for undo is not welcome » Go to message
You can always do fast and free undo. How? Watch this short tutorial:
VIDEO
https://www.youtube.com/watch?v=NzeveSXD9ag
Ogólna dyskusja » Wspominiki UniWarriorów + Poradnik dla początkujących » Go to message
Witajcie!

Gram w UniWar od 2010 roku. Najpierw pod nickiem "rwieczor84" poznawałem grę i powoli się jej uczyłem. Później jako "Legia" (od 2012 r.) zacząłem coraz lepiej poznawać tajniki, strategię i doskonaliłem się w sztuce UniWarriora. Osiągnąłem ranking ~2500 co plasowało mnie w górnej części rankingu ogólnego. Jako że polska społeczność w grze była bardzo mizerna postanowiłem pomóc nowym (jak również starym ale niedoświadczonym) graczom, by ułatwić im drogę w poznaniu tej niby prostej, ale w szczegółach bardzo skomplikowanej gry.

W kwietniu 2015 r. napisałem na polskich chat czy ktoś nie miałby ochoty nauczyć się lepiej grać. W tamtych czasach na polskim chatcie pisano średnio 1 wiadomość w tygodniu! Gra była płatna, więc grało w nią mniej osób niż obecnie. Z tego względu nie obawiałem się zalewu młodych padawanów chętnych do nauki. Pierwszy do nauki zgłosił się "De Vries". Miał wtedy coś koło 1850 punktów w rankingu. Jak się okazało również jest z Warszawy, a ponadto jest bardzo kumaty, tylko brakuje mu wiedzy o wielu drobnych aspektach w grze. Przekazanie mu tego co wiem zajęło mi sporo czasu, mnóstwo rozegranych razem gier (czy to treningowych czy turniejowych) i dużo przelanego tekstu w trakcie tych rozgrywek. De Vries ma mało czasu na grę, ale szybko zdobył ~2300 punktów oraz zdobył 3-4 miejsce w turnieju Khral vs Khral.

Później zgłosił się Xynth. Również szybko załapał o co chodzi i obecnie ma prawie 2300 punktów w rankingu ogólnym, a w rankingu mistrzowskim puka do pierwszej 10. Później Polaków zaczęło się zgłaszać coraz więcej. Jedni szybko się zniechęcali inni byli mniej rozgarnięci, ale dużo UniWarriorów dzierżących polską flagę jest bardzo inteligentnych i sprytnych. Obecnie nasza mała polska społeczność dzięki aktywności "Kondredd" (tłumaczył dla nas UniWar na polski), "Angkor" (jak ktoś spamuje na chatcie to musi być on) oraz wielu innych graczy przerodziła się w sytuację że jesteśmy silną i zgraną ekipą, której zazdroszczą nam w świecie UniWar. Nasze drużyny w turniejach drużynowych osiągają coraz lepsze wyniki i coraz więcej Polaków przechodzi do dalszych etapów turniejów indywidualnych.

Obecnie nie mam czasu uczyć każdego nowego gracza o detalach w grze dlatego stworzyłem uniwersalny poradnik dla początkujących, by każdy Polak miał okazję szybciej i lepiej poznać UniWar. Sam również uczę się cały czas i to dzięki treningom i zawzięciu oraz dzięki temu że ucząc innych poznawałem grę coraz lepiej. Zaowocowało to tym, że udało mi się wygrać turniej Mistrzowski Styczeń 2016. Jeśli chciałbyś kiedyś w przysłości powalczyć o tytuł Mistrzowski i zapisać się w histroii UniWar, lub jeśli przynajmniej chciałbyś lepiej poznać grę i wygrywać więcej bitw niż dotychczas zapraszam do lektury poradnika dla początkujących!

Link do poradnika:
Poradnik dla początkujących
Guides & Tips » Learn from the best players! December Championship Final » Go to message
Hi! If you want to learn how to play, just watch the best players during fight. Here you can watch Grand Final of December 2015 Championship tournament.
https://www.youtube.com/watch?v=jo5XeZovbEc

[youtube]jo5XeZovbEc[/youtube]
English subtitles are added to video. Have a nice watch!
Forum Index Profile for Uniwarpoland »» Messages posted by Uniwarpoland
Powered by JForum 2.1.9 © - 2020-04-14 v124 - UniWar website